Spider Mr. Knot, czyli Pająk Supełkowiec – free crochet pattern

Supełkowiec, czyli szydełkowy pająk nr 1

Wyobraźnia lubi płatać figle, czasem też takie in plus. Bawiąc się z synkiem wymyśliłam pewną zabawkę (szydełkową, a jakże). Jednak obmyślając intensywnie kwestie technicznie, po drodze wmyśliłam jeszcze dwie kolejne zabawki. Tak powstało pajęcze trio. Pierwszego jegomościa przedstawiam dziś, drugi jest w trakcie intensywnej produkcji. Trzeciego (tego, który, o ironio,  wymyślony został jako pierwszy), poznacie pewnie w przyszłym roku, bo w międzyczasie dały już o sobie znać świąteczne elfy.

Wszechstronność Mr. Knota

Przedstawiam Wam więc Mr. Knota, czyli pająka Supełkowca. Nazwa oczywiście od supełków na nogach. Oprócz tego, że świetnie podkreślają pajęczość (pająkowatość?) nóg Mr. Knota, to jeszcze są znakomitym gryzakiem dla dzieci. Jeśli ktoś bardzo boi się pająków, to jego zabawnie zwisające odnóżki rzucone znienacka mogą napędzić niezłego strachu 😉 Może też być po prostu milutką przytulanką , idealną na zbliżające się Halloween.

Całkowicie po polsku

Do tej pory moje wzory w wersji polskiej, poza tym, że miały polskie opisy, posługiwały się skrótami angielskimi. Jak pisałam na starym blogu, angielskie skróty wydawały mi się lepiej usystematyzowane i łatwiejsze. Uznałam to jednak za zbytni bałagan. Od teraz, każdy wzór w wersji PL jest całkowicie po polsku. Bierzcie, szydełkujcie 🙂 Enjoy!