divider babayaga fioletowy

Witaj w Świecie Babayagi

Mam na imię Celina i uwielbiam baśniowe, bajkowe i fantastyczne klimaty. Komiks, literatura, ilustracja, rękodzieło, to tylko niektóre źródła moich inspiracji.

Ta strona jest biblioteką moich szydełkowych kreaturek. Konkretniej, wzorów szydełkowych. Te stworzenia to wynik wyżej opisanych inspiracji i miłości do szydełkowania i do stwarzania.

Zatem co znajdziesz u babayagi? Szydełkowe czary mary. I to dosłownie. Zaczynając od czarujących zwierzątek, poprzez fantastyczne postaci na koszmarnych pająkach kończąc 😉 

Większość wzorów jest darmowa. Ok, tak na prawdę, wystawiłam dopiero jeden płatny wzór. 

Mam sporo zainteresowań. Dlatego zanurzam się w moich pasjach kompulsywnie. Stąd publikacje na stronie bywają rzadkie i nieregularne. 

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować pisz na: kontakt@babayaga.com.pl lub przez formularz, który znajduje się poniżej.

Jeśli chcesz poznać moją pozostałą działalność, zapraszam Cię bardzo serdecznie na moje pozostałe strony oraz inne moje miejsca w sieci.

Enjoy and keep crochet!

 

divider 1 fioletowy

Jestem tutaj

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Type: OAuthException
Code: 190
Subcode: 460
Please refer to our Error Message Reference.
Ravelry
  divider 1 fioletowy

  Napisz do mnie

  Imię i nazwisko

  Adres e-mail

  Temat wiadomości

  Wiadomość

  [recaptcha]

  divider 1 fioletowy

  Wszystkie grafiki pochodzą z przecudownego serwisu z darmowymi wektorami FREEPIK Zostały jednak one przeze mnie znacząco zmodyfikowane.